Jdi na obsah Jdi na menu
 


David Michael Farrel (baskytara)

ObrazekNarodil se 8.2.1977 v Plymouth, ve státě Massachusetts a ve skupině vystupuje pod přezdívkou Phoenix. Z Plymouthu se později přestěhoval do Los Angeles, kde nyní žije se svou manželkou, se kterou se oženil 28.12.2002.
Na střední škole působil v kapele "Tasty Snax", která se později přejmenovala na "Snax". Původně hrál na kytaru, až v Tasty Snax přešel na baskytaru. Po nějaké době působení v Xero se rozhodl odejít, za rok a půl se vrátil už do Linkin Park. Proto se také nepodílel na jejich debutovém albu Hybrid Theory.
David je označován za sportovce skupiny. Jezdí na snowboardu a rád si zahraje fotbal. Pochutná si na mexickém jídle a neodolá zmrzlině. I když vystupuje většinou v pozadí, je prý ze skupiny nejvýřečnější. Nemá žádná tetování, ani piercing a ve studiu je prý rád sám, aby se na hru mohl plně soustředit.

Prohlásil: Po dlouhém roce stráveném mimo kapelu bylo těžké se aklimatizovat a zorientovat. Rád bych poděkoval všem, kdo nás podpořili jak na stránkách, tak na našich koncertech, víc než jsem očekával. Možnost tvořit hudbu s bandou mých přátel je opravdu požehnání. Díky.

Zdroj : www.linkinpark.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář